Liebster Award

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za ,,dobrze wykonaną robotę''. Jest przyznawana blogom o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechniania. Po odebraniu nagrody, należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.
PYTANIA POLLALI

1. Jaki jest Twój ulubiony owoc?:
To zależy od pory roku. Jabłka w lato, pomarańcze w zimę, kiwi na wiosnę i banany na jesień. Zaliczam do nich jeszcze grejpfrut, ale tylko czerwony.

2. Jaki pisarz jest Twoim wzorem do naśladowania?
Nie mam jednego "idola", ale kilka. Są nimi Henri Loevenbruck, Barbara Delinsky i Rick Riordan.

3. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z pisaniem?
Ogólnie zaczęłam pisać w lipcu 2012 roku. Na blogu piszę dopiero (a może już?) od października.

4. Co lub kto daje Ci wenę do pisania?
Koleżanki, bez których ten blog by nie powstał. Muzyka, sytuację, w których się znajduję i obrazki autorstwa koleżanki. Również jedno zdanie z rozmowy, książki jak i tekstu piosenki. Może to dziwne, ale czasem i sen.

5. Jakie emocje czujesz, pisząc? 
Różne. Od radości, przez smutek aż do nienawiści. To zależy od mojego nastroju jak i sytuacji, które opisuję.

6. Czy utożsamiasz się z którymś z bohaterów? Jeśli tak, dlaczego?
Hmm. Trudne pytanie. Chyba po trochu z Annabeth, a trochę z Percy'm. Dlaczego?
Annabeth - chciałabym być jak ona. Dzięki pisaniu chociaż na chwilę nią jestem. Może nie zawsze "zachowuję się" jak ona, ale staram się często. Powala mnie jej inteligencja i zdolność posługiwania się sztyletem.
Percy - ma podobny kierunek, co ja. Poza tym kocham wodę, jak on. Jest synem Posejdona - boga, którego najbardziej lubię. Potrafi walczyć mieczem, co jest moim jednym z wielu marzeń.

7. Dlaczego zaczęłaś pisać?
Właściwie nie dlaczego, a przez kogo. Dzięki Jerr (która mnie zainspirowała) i koleżankom (I.K, P.T i A.D). Pierwszy rozdział napisałam do koleżanki, która prowadziła bloga. Nie był to rozdział "Ja go kocham", ale rozdział, który ukaże się...kiedyś. Po kilku dniach pokłóciłam się z rodzicami. Byłam wściekła. Miałam ochotę rozwalić wszystko, co było na mojej drodze. Wtedy przypomniałam sobie słowa "Napisałem tę piosenkę zamiast zdemolowania czegoś kijem baseballowym. Muzyka jest najlepszym sposobem na pozbycie się agresji, to pewne!"  Tuomasa Holopainena. Wtedy sięgnęłam po ołówek, zeszyt i w ciągu trzech minut napisałam 4 strony! Wtedy zrozumiałam, że to jest to. Mimo tego dalej nie wiedziałam, czy założyć bloga. Spotkałam się z koleżankami. Dałam im zeszyt z siedmioma rozdziałami. Gdy czytały pomyślałam sobie "jeżeli im się spodoba, to zacznę pisać bloga". I tak się stało. Od tamtego czasu wszystkie negatywne jak i pozytywne emocje staram się przelać na papier.

8. Twoja ulubiona książka?
Nie mam swojej ulubionej książki. Kocham wszystkie gatunku fantasy i science-fiction ("Percy Jackson i bogowie olipmijscy", cykl demoniczny, trylogia Mojry, która nie ma nic wspólnego z mitologią grecką, "Dziedzictwo", "Elantris" - to tylko niektóre), chociaż są dwa wyjątki - "Ogród marzeń" Barbary Delinsky oraz "Zemsta" Aleksandra Fredro.

9. Twój ulubiony film?
A  może być kilka? "Titanic", "Ghost Rider", "W jak Wendeta", "Oszukać Przeznaczenie", "Shrek", "Paranormal activity", "Gwiezdne wojny", "Matrix", "Avatar", "Michael Jackson - This Is It", "Parnassus". 

10. Co robisz w wolnym czasie?
Słucham muzyki, czytam i piszę

11. Jak wyglądałby Twój idealny pokój, ew. mieszkanie?
Ściany byłyby koloru błękitnego. Meble. krzesło i łóżko czarne. Czarny laptop i w tym samym kolorze telewizor oraz radio. Miałabym powieszone plakaty The Rasmus, Nightwish, Hollywood Undead (dzięki Jerr), Kiss, AC/DC, The Dirty Youth.PYTANIA NIUNI669


1. Jaki jest Twój ulubiony wykonawca? 
Nie mam jednego, ale kilka. Są nimi Michael Jackson, The Rasmus, Lauri Ylonen, Nightwish, Apocaliptyca, Hollywood Undead, Guns N' Roses, Kiss, AC/DC, The Dirty Youth, Evanescence, Tarja Turunen, Epica, Within Teptation, Perfect, Tristania, Lady Pank.

2. Dlaczego piszesz bloga?
To mój sposób na oddanie uczuć. Poza tym pisząc jestem w swoim własnym świecie, gdzie tylko niektórzy mają dostęp. Dzięki blogowi poznałam prawdziwych przyjaciół jak i nawiązałam nowe znajomości.

3. Czy podoba Ci się mój blog?
Tak, podoba.

4. Czy lubisz zwierzęta?
Nie lubię. Ja je kocham.

5. Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w szkole?
Mam trzy - Chemia, podstawy technik laboratoryjnych (PTL) oraz techniki laboratoryjne.

6. Jakiego przedmiotu nienawidzisz?
Fizyka. To jest czyste ZUO,

7. Czy lubisz sport?
Nie.

8. Co robisz w wolnym czasie?
Słucham muzyki i piszę.

9. Jaki jest Twój ulubiony program/film? 
"Titanic", "Ghost Rider", "W jak Wendeta", "Oszukać Przeznaczenie", "Shrek", "Paranormal activity", "Gwiezdne wojny", "Matrix", "Avatar", "Michael Jackson - This Is It", "Parnassus".

10. Twoje największe marzenie?
Skończyć szkołę, pójść na politechnikę. Żart. A tak na serio to pojechać do Finlandii. 

11. Twoje hobby?
Obserwowanie przyrody.PYTANIA SATANA


1.Co cenisz w ludziach najbardziej?
Wydaje mi się, że szczerość.


2.Dlaczego założyłeś/łaś bloga?
To mój sposób na oddanie uczuć. Poza tym pisząc jestem w swoim własnym świecie, gdzie tylko niektórzy mają dostęp. Dzięki blogowi poznałam prawdziwych przyjaciół jak i nawiązałam nowe znajomości. Po za tym kiedyś pokłóciłam się z rodzicami. Byłam wściekła. Miałam ochotę rozwalić wszystko, co było na mojej drodze. Wtedy przypomniałam sobie słowa "Napisałem tę piosenkę zamiast zdemolowania czegoś kijem baseballowym. Muzyka jest najlepszym sposobem na pozbycie się agresji, to pewne!"  Tuomasa Holopainena. Wtedy sięgnęłam po ołówek, zeszyt i w ciągu trzech minut napisałam 4 strony! Wtedy zrozumiałam, że to jest to. Mimo tego dalej nie wiedziałam, czy założyć bloga. Spotkałam się z koleżankami. Dałam im zeszyt z siedmioma rozdziałami. Gdy czytały pomyślałam sobie "jeżeli im się spodoba, to zacznę pisać bloga". I tak się stało. Od tamtego czasu wszystkie negatywne jak i pozytywne emocje staram się przelać na papier. 


3.Czego słuchasz?
Metalu, rocka i jego odmiany, troszkę pop-u i rapu oraz rapcore.


4.Co najczęściej robisz kiedy nikt nie patrzy?
Wyciągam zeszyt i...piszę.


5.Jak odniesiesz się do zespołów typu "One Direction"?
Boysband? Posłucham, ale nie piszczę na ich widok. No chyba, że to Nathan Sykes z The Wanted.


6.Jesteś tolerancyjny/na?
Tak. Przynajmniej ja tak uważam.


7.Największe marzenie z dzieciństwa?
Znaleźć księcia z bajki xD. Serio! Takiego w lśniącej zbroi i na białym koniu.


8. Kogo sławnego chciałabyś spotkać?
Tego, co wymyślił nową reformę w nauczaniu i obrzucić go pomidorami. A tak na serio to Lauriego Ylonena, ale prywatnie.


9.Ulubiona piosenka?
Tylko jedna? Hm... "In the shadows" The Rasmus.


10.Plany na przyszłość?
Zdać szkołę z maturą i zawodowym, iść na kurs masażu a potem na politechnikę lub uniwersytet, zdać, znaleźć pracę i pojechać do Finlandii. Przynajmniej na tydzień.


11.Co czujesz pisząc?
Różnie. Od radości, przez smutek aż do nienawiści. To zależy od mojego nastroju jak i sytuacji, które opisuję.
PYTANIA JERR


1. Twój ulubiony gatunek muzyczny? 
Rock. 


 2. Co robisz w wolnym czasie?
Piszę i słucham muzy. 


 3. Czy masz swój ulubiony typ ubierania się? 
Hm, trudno powiedzieć. Aktualnie chodzę 4/5 dni w tygodniu w garniturze. Ale gdy tylko mam dzień wolny, to ubieram czarne lub baaaaaaaaardzo ciemne ubrania. 


4. Czy interesujesz się nowinkami ze świata gwiazd?  
Nie. Nie obchodzi mnie co kto zrobił. 


5. Twój największy przypał?
Nie pamiętam xD. 


6. Zapewne jak każdy masz marzenia, które z nich jest dla Ciebie najważniejsze?
Zdać szkołę z maturą i zawodowym. Iść na kurs masażu potem uniwersytet/politechika, znaleźć pracę i pojechać na kilka dni do Finlandii. 


7. Co myślisz o "miłości od pierwszego spojrzenia" 
A coś takiego istnieje? Chyba tylko w bajkach. 


8. Twoje nastawienie do "Gwiazdek Disney'a"?
A niech se żyją. Tylko niech się nie wtrącają w moje życie :D

9. Gdybyś w ciągu jednego dnia mogła stać się kim zechcesz, kim byś była/był i co byś robiła/robił?
Alchemik. O tak. Zamienianie miedzi w złoto czy cuś. I robić wybuchy, duuuuuuuuuużo wybuchów xD. O! Przypadkiem wybuchnął by dom moich wrogów nr 1,2 i 3.

10. Uwaga! Nie typowe pytanie! Gdybyś miała wybierać między Loczkami Harre'ego Stylesa, a Blond czupryną Niall'a Horana,  to co byś wybrała? 
Wyjdę dyplomatycznie. Brąz czupryna :D.
A tak na serio, to blond czuprynę Niall'a jakiegoś tam. 

11.  Czy kiedykolwiek wsłuchiwałaś/wsłuchiwałeś się w taki gatunek muzyczny jak "One Direction" czy "Justin Bieber" i co sądzisz na temat ich fanów (czyli są przesadni i zupełnie nie zrównoważeni) 
Czy się wsłuchiwałam? Nie bardzo. A co do fanek, to nie mam zdania.

PYTANIA MERR

1. Opowiedz o sobie - przedstaw się, powiedz, co lubisz robić itd.
Moje imię zaczyna się na B a kończy na asia. W lipcu kończę 17 lat. Jedni mówią, że mam niebieskie oczy a inni, że zielone. Nie mam jednak wątpliwości, że mam ciemnobrązowe falowane włosy do łopatek. Uważam się za osobę tolerancyjną. Staram się być twarda, ale tak naprawdę mam miękkie wrażliwe serce. A co lubię robić? Czytać blogi, książki i słuchać muzyki. 

2. Kto jest dla ciebie ważniejszy: ukochana osoba czy przyjaciel? Uzasadnij.
To zależy. Myślę, że przyjaciel. Ale taki, który nie powie mi w pewnym momencie :"Wybieraj. Albo ja, albo on". 

3. Ulubiony sklep, w którym najczęściej kupujesz ubrania?
Nie mam. Kupuję w różnych sklepach. 

4. Czemu założyłaś/łeś bloga?
Pamiętam lipcowe popołudnie, kiedy pokłóciłam się z rodzicami. Byłam wściekła. Miałam ochotę rozwalić wszystko, co było na mojej drodze. Wtedy przypomniałam sobie słowa "Napisałem tę piosenkę zamiast zdemolowania czegoś kijem baseballowym. Muzyka jest najlepszym sposobem na pozbycie się agresji, to pewne!"  Tuomasa Holopainena. Wtedy sięgnęłam po ołówek, zeszyt i w ciągu trzech minut napisałam 4 strony! Wtedy zrozumiałam, że to jest to. Mimo tego dalej nie wiedziałam, czy założyć bloga. Spotkałam się z koleżankami. Dałam im zeszyt z siedmioma rozdziałami. Gdy czytały pomyślałam sobie "jeżeli im się spodoba, to zacznę pisać bloga". I tak się stało. Od tamtego czasu wszystkie negatywne jak i pozytywne emocje staram się przelać na papier. 

5. Ulubiony i najbardziej znienawidzony przedmiot w szkole. Czemu go lubisz albo nie znosisz?
Chemia, podstawy technik laboratoryjnych (PTL) oraz techniki laboratoryjne. Dlaczego? Bo to... chemia. Poza tym na laborce robimy doświadczenia, które w gimnazjum nawet nie przyszłyby na myśl :D. A Znienawidzony? Fizyka. Dlaczego? Bo to ZUO. Nienawidzę regułek.

6. Dobrze się uczysz? Jaką będziesz miał/a średnią?
Wystarczająco, by przejść dalej. Średnia? 4,29.

7. Ile czasu spędzasz na komputerze? Co na nim najczęściej robisz?
Od poniedziałku do czwartku po 1h, a w weekend więcej. Czytam blogi jak i piszę na gadulcu.

8. Ulubiony film, serial telewizyjny, książka, kolor, gatunek muzyczny?
"Gwiezdne wojny", "W 11 - Wydział Śledczy", "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Ostatni Olimpijczyk", czarny, rock.

9. Kim chcesz być w przyszłości?
Analitykiem lub masażystką.

10. Wymień imiona swoich najlepszych przyjaciół.
Paulina, Agnieszka i Alicja. Dorzucam jeszcze Karolinę jako naj999999999999999999999999999999 koleżankę. 

11. Gdybyś mogła mieć jakąś supermoc, co by to było?
Usuwanie idiotów, albo sprawianie, by byli niewidzialni. PYTANIA I ALWAYS WILL REMEMBER.
1. Ile masz lat?
W tym roku kończę 17.

2. Masz jakieś zwierze? Jak tak to jak się nazywa?
Rybki, kotkę Kopciucha, psa Funcika i nimfę Kropę.

3. Jakich zespołów lub wykonawców najczęściej słuchasz?
Michael Jackson, The Rasmus (przede wszystkim), Lauri Ylonen, Nightwish, Apocaliptyca, Hollywood Undead, Guns N' Roses, Kiss, AC/DC, The Dirty Youth, Evanescence, Tarja Turunen, Epica, Within Teptation, Perfect, Tristania, Lady Pank.

4. Kto jest twoim ulubieńcem z 1D?
E... Nikt? 

5. Co sądzisz o naszym blogu? 
Przyznam się, że tylko tak zajrzałam. Aktualnie brakuje mi czasu. Na pierwszy rzut oka to blog fajny. 

6. Co chciałabyś zmienić, albo dodać do naszego opowiadania?
Jeszcze nie wiem :D 

7. Jak się nazywa twoja przyjaciółka/ przyjaciółki?
Ala i Paulina. 

8. Jaka była najgłupsza rzecz, którą zrobiłaś?
Nie pamiętam. 

9. Którą dziewczynę chłopaków z 1D lubisz najbardziej?
Przyznam bez bicia - nie znam.

10. Za co lubisz/ kochasz One Direction?
Pozostawiam bez odpowiedzi.

11. O czym marzysz?
Żeby zdać szkołę.


Blogi, które nominuję:
  2. 
  3. Jerr
  4. Dżerr
  6. Lakia
  7. Esme
  8. Nelcia
  9.  Magda
10. Merr

Moje pytania:
1. Gdybyś mógł/mogła w życiu coś zmienić, co by to było i dlaczego?
2. Kolory, które kochasz i dlaczego?
3. Wyobraź sobie, że jestem wróżką ubraną w słodką różową sukieneczkę (co się nigdy nie zdarzy) i mogę spełnić jedno marzenie. Co byś wybrał/wybrała?
4. Czego się najbardziej boisz?
5. Czy ktoś z rodziny wie, że piszesz?
6. Kiedy masz natchnienie?
7. Jakie jest Twoje motto życiowe?
8. Jeśli mogłabyś spotkać (nie będę okrutna i dam) dwie osoby ze swojego opowiadania, to kto to by był i dlaczego?
9. Jakie są Twoje ulubiony zespoły i gatunki muzyczne?
10. Jakie są Twoje ulubione filmy i książki?
11. Kogo sławnego chciałbyś/chciałabyś spotkać, gdzie i jakie zadać mu pytania?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz